Łóżko piętrowe w dziecięcym pokoju

łóżko piętrowe

Rodziny wielodzietne mają dużo radości, zabawy i serdecznego śmiechu, ale mają też często zawrót głowy, jak urządzić pokoje lub pokój dzieci, aby maluchy się pomieściły i były zadowolone. Nie tylko liczba dzieci ma znaczenie. Często metraże naszych domów i mieszkań nie są na tyle duże, by wszystkim pociechom zagwarantować własne łóżko. Nie mówiąc już o oddzielnym pokoju. Bardzo dobrym rozwiązaniem w takich sytuacjach są łóżka piętrowe. Meble o różnych funkcjonalnościach, rozmiarach i designie można wybierać z szerokiej oferty sklepu specjalizującego się w produkcji i sprzedaży drewnianych łóżek dla dzieci, czyli sklepu Meble Wróbel. Producent mebli drewnianych Tomasz Wróbel proponuje świetnej jakości, bezpieczne łóżka dziecięce, które zaspokoją najwyższe wymagania każdego klienta.

Łóżko piętrowe podwójne

Łóżko piętrowe podwójne musi być wystarczająco duże, mocne i bezpieczne, jednocześnie dając dzieciom poczucie, że mebel jest ładny i pasuje do ich pokoju. Łóżka piętrowe od Meble Wróbel występują w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. To, co je łączy, to rzetelne wykonanie i wykończenie, wytrzymałość materiałów, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Górne łóżka są zawsze bardzo dobrze zaprojektowane po to, by chronić dziecko przed wypadnięciem. Krawędzie mebli są zaokrąglone, by w razie uderzenia np. o kant, nie było większych kontuzji. Drabinki mają szerokie, wygodne dla stopy szczeble. Są stabilne, mocne i zaprojektowane tak, by dziecko nie miało żadnego problemu z wchodzeniem i schodzeniem. Łóżka mają inne udogodnienia, takie jak szuflady na pościel i dodatkowe, wysuwane miejsce do spania. Ta ostatnia funkcjonalność przyda się szczególnie w razie wizyty kolegi, czy kuzynki. Kupując łóżko piętrowe od Meble Wróbel do pokoju dzieci, jedynym Twoim problemem będzie, jak pogodzić dzieciaki kto będzie spał na dole, a kto na górze.

Łóżka piętrowe dla dzieci – propozycje od Meble Wróbel

Wszystkie meble z oferty Meble Wróbel wykonane są z drewna. Daje to gwarancję jakości i solidności materiału. Dodatkowo wykonanie – dbałość o szczegóły, rzetelność i przemyślany design – stawia łóżka piętrowe od Meble Wróbel na bardzo wysokiej półce ze względu na jakość. Wszystkie aspekty praktyczne, tak ważne dla rodziców, są spełnione. W ofercie sklepu znajdziesz łóżka piętrowe w kształcie domku, z różnym wyglądem ramy i barierek, w kolorach zarówno chłopięcych, jak i dziewczęcych, wykończeniu i wysokości odpowiednich dla dzieci w różnym wieku. Oczywiście poszczególne modele łóżek dostępne są w kilku wymiarach, dochodzących do 200 cm długości. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Pojawia się tylko pytanie – jak szkraby pogodzić? Łatwo. Oferta łóżek piętrowych w sklepie Meble Wróbel jest tak szeroka, że dzieciaki znajdą kompromis. I nie trzeba wcale poświęcać bezpieczeństwa i stabilności mebla. Każdy wybór będzie słuszny. Jeśli poszukujesz łóżka piętrowego – strona sklepu Meble Wróbel to kopalnia pomysłów. Sprawdź sam.

Related posts

Leave a Comment